הודיה עמור ושותפות

קצב השינויים בעולמנו כיום מהיר מתמיד, וארגונים נחשפים לצורך בשינוי תמידי כדי להוביל בתחרות. בהתאמה, יותר ויותר ארגונים מאמצים תרבות של זריזות וגמישות agility, הסתגלות, יצירתיות ועבודת צוות סינרגטית (synergy team work). החברות המצליחות, הן אלה שמנהיגים בהן מחויבים לצמיחה מתמדת, לצורך הובלת הארגון להצלחה עסקית ואישית לאורך זמן.

מתוך הניסיון רב השנים שלנו וההבנה של קשרי הגומלין בין העולם העסקי, הארגוני והאנושי, נולד החזון של Hodaya Amor & Partners, לפיו ככל שהפרט בארגון יחוש מסופק וכי מממש את הפוטנציאל האישי שלו (בעולם העבודה), כך ישפיע הדבר על מימוש הפוטנציאל העסקי בארגון כולו ובעקבות כך לצמיחה ארגונית ועסקית נמשכת.

Hodaya Amor & Partners

מתמחה בליווי ארגונים לביסוס של קרקע יציבה לצמיחה כוללת ולאורך זמן – הן ברמה הארגונית והן ברמת ההון האנושי – למנהלים ולעובדים כאחת. קרקע שתאפשר לזהות את הפוטנציאל של כל אחד מאלה ולממשו במלואו, וזאת – תוך יצירת תשתיות שתאפשרנה לארגון להמשיך ולהתפתח לאורך זמן גם לאחר סיום תהליכי השינוי. אנו יוצאות מנקודת מוצא של האסטרטגיה והחזון העסקי, של זיהוי הערך הפנימי של הארגון והערך החיצוני שהוא מביא ללקוחותיו ושותפיו, ומלוות ארגונים, מנהלים וצוותים בעולמות הארגוניים והאישיים.

בבסיס הגישה הייחודית שלנו ב-Hodaya Amor & Partners עומדת ההבנה וההכרה העמוקות בכך שכל אדם קיבל סט של כוחות, כישרונות ותכונות ייחודי משלו ושלכל אדם רצונות מיוחדים עמוק פנימה, וכי המפתח לסיפוק, הגשמה ומימוש הפוטנציאל האישי גם בעולם העסקי ובעולם העבודה הוא זיהוי הרצונות האישיים המיוחדים האלו וחיבורם במציאות לסט הכוחות, הכישרונות והתכונות הייחודי של אותו אדם. באמצעות עבודה משותפת להעלאת המודעות, איתור וזיהוי הרצונות ואבחון הכוחות, הכישרונות והתכונות, אנו מעניקות כלים שיסללו את הדרך להתפתחות, ומאמנות להתקדמות בדרך עד להגשמת החזון.

תהליכי השינוי שאנו מציעות מבוססים על מתודולוגיה ייחודית ואפקטיבית להגשמת החזון הארגוני ולהשגת היעדים העסקיים באמצעות פיתוח המשאב האנושי ומתבצעים בעיקרם באמצעות אימון (אישי, קבוצתי), סדנאות וקורסים, תוך שימוש בסט של תהליכים ושיטות, כלים ומודלים ייחודיים, המשתלבים למערכת שלמה הכוללת, ובהתאמה לצורכי הארגון והמנהל. וכל זאת – בליווי אישי וצוותי עד להטמעה מוצלחת ב'שטח'.

בנוסף, נהנים לקוחותינו מלמעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול עסקי וכללי שלנו בארגונים בארץ ובחו"ל, בחברות בינלאומיות וגלובליות, מהרקע הרב-תרבותי וגיאורפי העשיר שלנו ומהשפות הרבות אותן אנו דוברות. 'התוצאות בשטח' מראות כי בסיום התהליך תחושת השייכות והמחויבות של המנהלים והעובדים לארגון גוברת, כי הנהגת הארגון הופכת לכוח קבוצתי מפרה ומלוכד, וכי השפעתם של השינויים ארוכת טווח. כל אלו ממקסמים את מימוש היכולות והכישורים וממנפים את הביצועים והתוצאות העסקיות.

נשמח להכירכם ולגבש איתכם ועבורכם תוכנית ייחודית ואפקטיבית, ללוות אתכם בהתפתחות מהותית ופרקטית של הנהגת הארגון ובבניית ניהול מעודד התפתחות, ביצירת יחסי עבודה פוריים בין מנהל לעובדיו, במימוש הפוטנציאל האישי והצוותי, ובזכות כל אלו – למינוף משמעותי של התוצאות העסקיות.
שלכם, הודיה ונעמי

אודות

אנו מאמינות

במסגרת אירגונית שנותנת ביטחון, הוקרה וכלים למימוש הכישרונות והכישורים האישיים ומאפשרת מיקסום תוצאות המוביל לפריצת דרך ולצמיחה כוללת.

אנו מאמינות
בשינוי גישה ויחס על ידי מודעות ויצירת תקשורת בונה כך שתתמקד בטוב וב"יש" שבכל אחד, תביא לאיזון בין רצונות, כישורים וצרכי הארגון, ובכך תאפשר מינוף ומקסום הישגים ושיובילו לצמיחה. 

אנו מאמינות
שהתמקדות ב'טוב', בחוזקות של האדם מאפשרת לו להאמין בעצמו ובאחרים, להתפתח ולהיפתח לשינוי משמעותי ועל-ידי כך לצמוח בעשייה ובהישגים שלו.

אנו מאמינות
בהגדרת חזון עסקי ברור ובהתוויית דרך סלולה ובהירה, בפיתוח וטיפוח הנהגה בונה ומניעה לעשייה, המספקת לעובדים מסגרת תומכת ויחסי עבודה המושתתים על אמון מלא, לכידות ושיתוף פעולה

נעים להכיר

לאחר למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול עסקי וכללי בארגונים בארץ ובחו"ל ובהובלת תהליכים משמעותיים בארגונים מובילים במשק – כיועצות ארגוניות וכמאמנות, ייסדנו בשנת 2012 את חב' Hodaya Amor & Partners. החזון של Hodaya Amor & Partners, נולד מתוך הניסיון רב השנים שלנו וההבנה של קשרי הגומלין בין העולם העסקי, הארגוני והאנושי. 

שורשיו של החיבור בינינו נעוצים בהיכרות רבת-השנים שלנו וברקע הרב-תרבותי ורב-גיאורפי הדומה שלנו. החיבור הזה, כשהוא מצטרף לתפיסות העולם הדומות ולעמדת המוצא לפיה שינוי לטובה שמתחולל אצל אדם אחד בארגון, משפיע על הארגון כולו, כמו אבן היוצרת גלים – גלים כשהיא נזרקת למים, ומשתלב עם הרקע המקצועי של כל אחת מאיתנו, שמאפשר לנו להציע יכולות מקצועיות משלימות וראיה רחבה ועמוקה – הוא בעצם העומד בבסיס המתודולוגיה הייחודית שלנו המשלבת עומק, דיוק ופרקטיות (יישומיות) להשגת תוצאות מירביות.

הודיה עמור

HodayaProfile.w1

מייסדת ומנכ"לית

ראשית דרכי המקצועית הייתה בעולם העסקי והניהולי. תחילה כיועצת לשיווק אסטרטגי לחברות בינלאומיות מובילות שפעלו בשוק הצרפתי, ולאחר מכן בעולם הייעוץ העסקי. לקראת עלייתי לארץ בשנת 1995, הצטרפתי לחב' Nicholson International שעסקה ב-Executive Search, בגיוס בכירים ובייעוץ לאסטרטגיית משאבי אנוש עבור חברות רב-לאומיות, תוך יישום מתודולוגיה ייחודית שפיתחו, והקמתי מטעמם את הסניף הישראלי. הסניף שהקמתי וניהלתי גדל ושגשג ובשיאו הגיע לצוות של 11 יועצים במשרד הישראלי  וכן לניהול צוותים ב-12 מדינות. בתקופה זו הובלתי וסייעתי הן בכניסתן של חברות גלובליות רבות לשוק הישראלי והן לחברות ישראליות בבסיסן שביקשו להתפתח גם במדינות אחרות, וכן ליוויתי  ארגוני ענק בינ"ל בתהליכים של שינוי ושיפור יכולת ההנהגה העסקית והמקצועית. 

בשנת 1999 נבחרתי לבנות עבור Nicholson International העולמית תוכנית עסקית להצעת שירותי אימון עסקי וארגוני. בד בבד עם פיתוח פרקטיקת האימון העסקי ב-Nicholson ובעקבות קורס אינטנסיבי באימון, הבנתי שהייעוד המקצועי האמיתי שלי הוא עיסוק בהתפתחות ואימון עסקי ואישי.  כאחת מחלוצות האימון העסקי בישראל, עבדתי מאז במגוון רחב של ענפים כגון היי-טק, פארמה, פיננסי, תעשייה, מוצרי צריכה, ריטייל, שירותים מקצועיים וחברות ממשלתיות, וייעצתי, אימנתי וליוויתי גופים עסקיים גדולים ומובילים בתחומם וכן ומנהלים בכירים, בארץ ובחברות רב-לאומיות וגלובליות, שחלקם נותרו לקוחותיי עד היום.

אני בעלת תואר MBA מביה"ס למנהל עסקים ISG בפריז-צרפת, וכן הסמכות רבות בתחום האימון, כלים ושיטות. סדנאות עשירות ומגוונות למודעות גבוהה והבנה עמוקה לתהליכי התפתחות של האדם. אני דוברת עברית, צרפתית ואנגלית ובעלת ניסיון עשיר בעבודה בסביבה רב-תרבותית. 25 שנות הניסיון שלי בפיתוח ארגוני, מנהיגות, ניהול שינוי ופיתוח הון אנושי הם אלו שהביאו אותי, יחד עם נעמי, שותפתי, לפתח מתודולוגיה ייחודית ואפקטיבית להגשמת החזון הארגוני ולהשגת היעדים העסקיים באמצעות פיתוח המשאב האנושי. מתודולוגיה המתבססת בעיקרה על אימון (אישי, קבוצתי), סדנאות וקורסים לפיתוח מנהלים, תוך שימוש בסט של תהליכים ושיטות, כלים ומודלים ייחודיים, המשתלבים למערכת שלמה כוללת. כמי שעברה ועוברת תהליכי אימון עסקיים ואישיים בעצמה באופן קבוע, אני חווה, בדומה לפידבקים הדומים הרבים שאני מקבלת מלקוחותיי, את היעילות הרבה שבה תהליכי אימון מגבירים את מודעותו של האדם לעצמו ולסביבתו, ומאפשרים לו להתפתח ולהגשים עצמו בעולם המקצועי והאישי.  אשמח לסייע גם לכם ולארגון שלכם להשיג מטרות אלו.
hodaya@hodayamor.com 

נעמי איים

NaomieProfile.w1

מייסדת ושותפה

את הקריירה שלי התחלתי בפירמת הייעוץ המובילה KPMG, כרואת חשבון המתמחה בייעוץ עסקי וליווי פרויקטים. ב-7 שנות עבודתי ב-KPMG, התמקדתי בניהול והובלה של פרויקטים חוצי-ארגון משלב הייזום וההתנעה ועד להשלמה ולהטמעה מוצלחת, תחילה עבור לקוחות חיצוניים ואחר-כך עבור KPMG עצמה. 
במסגרת זו, בין היתר, פיתחתי מומחיות וידע נרחב בתחום הארגון והשיטות, בהובלת צוותים בשינוי במהלך ביצוע פרויקטים, ובליווי הארגון והאנשים בתקופות של שינוי בארגון (מיזוגים, רכישות, שינוי במערכות טכנולוגיות). בנוסף, הובלתי בפרויקטים אותם ניהלתי את כל היבטי התקשורת, השיווק, הפיתוח הארגוני וההדרכה.
לפני כ-11 שנים, כשעליתי לישראל, הקמתי בשותפות חברה לייעוץ ארגוני שעסקה בייעוץ ארגוני ובייעוץ פיננסי, לרבות אופטימיזציה של ניהול תזרים המזומנים, בניה והטמעת תהליכים עסקיים ותהליכי עבודה יעילים בין יחידות עסקיות למחלקות הכספים ובכלל וכן שירותי מיקור חוץ (outsourcing) בתחומים של כספים וגביה. לקוחות החברה היו חברות אירופאיות.
דווקא מתוך 18 שנות הניסיון הבינלאומי בייעוץ עסקי וניהול שינויים ארגוניים, הבנתי עד כמה הצלחתם של מהלכים עסקיים והטמעתם של שינויים תלויה ומושפעת מהגורם האנושי ועד כמה התמקדות באדם – מנהל או עובד – בעוצמות שלו, חוזקות שלו ובמה שמניע אותו לעשייה חיובית, היא זו שיכולה להביא להצלחתם של מהלכים עסקיים וארגוניים, וכך הגעתי לעולם האימון העסקי. 
החיבור הזה בין העולמות של העשייה העסקית וההתפתחות האישית של האדם בתוך הארגון מביא לתוצאות והישגים אישיים ועסקיים כאחד, ובו אני מאמינה ומתמקדת. ובהתאם, בשנים האחרונות אני עוסקת, ביחד עם הודיה, שותפתי, בפיתוח מנהלים וצוותים (פיתרון קונפליקטים, גיבוש צוות, ליווי צוותים בשינוי), אימון אישי ואימון קבוצתי, בנייה והנחיית סדנאות למודעות, התפתחות והגשמה.
קרא עוד…
אני בעלת MBA במנהל עסקים ופיננסים (ראית חשבון) בפריז-צרפת, תעודת יועצת ארגונית ואישית – תל אביב והסמכת MBTI למאמנים, המתמקדת במיפוי דפוסי ההתנהגות הקבועים של האדם והצגתם באופן נגיש ופרקטי, המאפשר למאומן להתחיל 'לעשות עבודה'.. אני דוברת עברית, צרפתית ואנגלית ובעלת ניסיון עשיר בעבודה בסביבה רב-תרבותית.
אשמח לסייע גם לכם ולארגון שלכם בחיבור בין העולמות של העשייה העסקית וההתפתחות האישית של האדם כדי להביא הארגון לצמיחה משמעותית מתמשכת.
מוזמנים לכתוב לי:  naomie@hodayamor.com