לקוחות ושותפים

בהודיה עמור ושות' אנחנו מלוות ומאמנות את החברות המובילות במשק מכל תחומי העיסוק בישראל: משדרי ממשלה, היי-טק, טלקום, מדיה, תעשיית התרופות, רפואה, פיננסים, ביטוח ושוק ההון, מוצרי צריכה, ריטייל, ארגון הומניטארי ועוד. גם אתם מוזמנים

המלצות מנהלים

ענבל פיטרו מזרחי, סלקום - מנהלת מחלקה וחברת הנהלה באגף הטכנולוגיות

לאורך כמעט עשרים שנות הקריירה הניהולית שלי פגשתי הרבה מומחים ויועצים לנושאי Coaching וליווי מנהלים. התהליך שעברנו עם הודיה ונעמי הוא תהליך יחודי. אמנם קצת קשה להיכנס אליו בהתחלה, בוודאי למנהלים טכנולוגיים… אבל אם מאמינים בו, קוצרים פירות רבים בסופו! ההשפעות של התהליך שעברנו בסדנה הן ארוכות טווח ובעלות חשיבות אסטרטגית בסיטואציה של התארגנות מחדש בארגון, הכנת מנהלים לשינוי גדול ולהבנת מיקומם הארגוני. אחד הדברים העיקריים שמייחדים את העבודה איתכן היתה ההשפעה העמוקה והנרחבת על מעגלים רבים נוספים בארגון מעבר לאלו שהשתתפו בתוכנית – על כל שרשרת המנהלים (ארבע שכבות ניהול) וצפויה להגיע לאחרון העובדים. זה הישג משמעותי שלא יצא לי לראות כמותו. השיח על המנטורינג היה עבורי מיוחד ושונה. תוכנית המנטורינג הביאה לחיבור חזק יותר בין המנהלים המנטורים לבין המנהלים המדווחים אליהם, מעבר לחיבור רגיל בין מנהל לעובד. בעקבות תהליך המנטורינג התבססו אצל המנהלים באגף יחסי הערכה, אמון ושיתוף פעולה וכן תקשורת פתוחה בין חברי הנהלת האגף מיחידות שונות בו. כל אלו משפיעים כבר עכשיו על התפוקות של האגף לארגון. ולבסוף, ההתמדה שלכן, הקשר שיצרתן, וההשקעה לאורך זמן – ייחודיים בצורה יוצאת דופן בעיני.

עדי מימרן, רקיט בנקיזר - סמנכ"ל מכירות בחברת מוצרי צריכה בינלאומיים

קיבלתי את המתנה של 'סדרת אימונים עם הודיה' במסגרת כניסתי לתפקיד. האתגר העיסקי שהוצב בפני היה קשה ומורכב, והאימונים נועדו לאפשר לי להתמודד בהצלחה עם הלחץ, ההתלבטויות, ההחלטות, היעדים הגבוהים, וכמובן הקונפליקטים – הן כלפי פנים הארגון והן כלפי חוץ. הודיה ליוותה אותי בתהליך שהיה לא פחות ממדהים. היא איפשרה לי להתלבט בקול רם, העלתה את רמת המודעות שלי לתהליכים ולאנשים שסביבי ועזרה לי לקבל החלטות ולהיות שלם איתן. להודיה יש חלק גדול בהצלחה שלי בתפקיד רווי אתגרים. מהודיה למדתי לא רק איך לקבל החלטות טוב יותר בעצמי, אלא גם איך לאמן עובדים ולחזק אותם מנטלית ברגעים קשים. בשלבים מאוחרים יותר בקריירה המשכתי לשכור את שירותיה עבורי ועבור עובדים שלי שרציתי לחזק, ואני ממליץ עליה לכל ארגון שמחפש להעצים את מנהליו ועובדיו ולמצות את הפוטנציאל שלהם.
 

אילנה פחימה, טבע - סגנית נשיא למשאבי אנוש

עבדתי עם הודיה כשותפות באיתור כשרונות לתפקידים בכירים בחברה. מצאתי ביכולותיה הבנה עסקית רחבה, הבנה ארגונית, יכולת אבחון מרשימה וחיבור אמיתי לתוצאות. מעל כל זאת – אישיות נעימה, חיובית ושותפה מקצועית.

רויטל לוי-רונן, הסוכנות היהודית - מנהלת קליטה צפון

משוב תכנית הכשרה למנהלי ומנהלות מרכזי קליטה 
כבר בשלב גיבוש התכנית מצאתי שותפה מקצועית ואנושית כאחד שידעה לזקק את הצרכים ולבנות תכנית הכשרה מתאימה לצוותים. חיפשתי מענה מתקדם ומשלב להכשרת מנהלים שמשלב גישות ניהוליות מתקדמות וכן מודעות אישית ומקצועית. הודיה ייצגה מבחינתי את הגישה והדרך לשפה מקצועית חדשה שאותה ביקשתי להנחיל לצוותים. הצוות הביע הערכה רבה לדרך ההנחיה הנעימה והמקצועית שהצליחה לעורר השראה, להניע כל אחד ואחת להשתתפות ולהתבוננות וכן העשירה בתכנים חדשים ומעצימים. מבקשת להביע את הערכתי המקצועית והאישית הכנה להודיה ונעמי שליוו את תהליך ההכשרה על מקצועיות, דרך נועם ואמת, מחויבות, נוכחות והשראה.

זיו אלול - מנכ"ל אינראקטיב

הסדנה עם הודיה אודות תקשורת גלובאלית אפשרה לחדד באופן מקצועי את היכולות של כל חברי הצוות, תוך הבנת צרכי הסביבה. הודיה הנחתה את הסדנה ברגישות, רהיטות ויסודיות, והביאה איתה הרבה ניסיון וידע שללא ספק גרמו למפגשים להיות אפקטיביים ומשמעותיים. התוצאה המשמעותית ביותר היתה התכווננות נכונה אל מול האתגרים ובניית מתודולוגיה ארגונית לטובת תמיכת המבנה ושינויים ארגונים. הייתי שמח לעבוד בעתיד עם הודיה, בעיקר סביב פרוייקטים אישיים של תמיכת מנהלים ובניית צוותים

טליה טאוב, מטרו מוטור - מנהלת משאבי אנוש

הודיה היא מאמנת אישית ועסקית מיוחדת במינה. בעלת יכולת מדהימה להתחבר למנהלים שונים בארגון בדרך ייחודית המייצרת אינטימיות ופתיחות. תהליכי האימון שהודיה הובילה התאפיינו בשילוב עדין בין ראיה עסקית המחוברת לשורה התחתונה של הארגון לבין קשר רגשי השם את הייחודיות של האדם והמנהל במרכז. ניהול התהליך והליווי היה מאורגן ושיטתי, והעניק למנהל החווה את התהליך כמו גם לארגון משוב ענייני אשר תרם לקידום העובד באופן אישי ובמקביל פיתוח המטרות וצרכי הארגון.

סיגל שרוני - מנכ״לית קבוצת זאפ

רק מי שמכיר את הודיה מבין עד כמה האיכות שהיא מביאה לעשייה שלה היא נדירה. איכות המשלבת את השכל עם הרגש ועם הנשמה. והכול באופן מדויק ושלם! 

עדי חיים, קבוצת זאפ - מנהלת אגף משאבי אנוש

הודיה מביאה לארגון משהו אחר. יכולות האבחון שלה גבוהות מאד, היא חדה, מדויקת ועמוקה. העבודה שהיא עושה יורדת לרבדים עמוקים ויסודיים שהופכים אותה למקצועית מאד. יש לה יושרה מקצועית גבוהה, חכמה, רגישות וחדות לאבחן את האדם ולהוביל אותו בתהליך עם הרבה סבלנות ורגישות. חוות הדעת הגורפות בנושא האימון היו נהדרות. הודיה הצליחה לגעת בכל אחד מהמתאמנים ולהשיא לו ערך רב. הכניסה של הודיה לארגון בתקופה של אי וודאות קשה סייעה למנהלים רבים לעבור את התקופה המאד לא פשוטה בבטחון, סיפקה להם כלים להתמודדות עם העובדים שלהם ולחלקם לקבל החלטות בנוגע להמשך עתידם בחברה… הודיה פשוטו כמשמעו הכינה אנשים לתקופה החדשה בארגון ( החלפת הנהלה, שינויים תרבותיים דרמטיים) ולתקופה חדשה בחיי חלק מהם. יש הישגים רבים ברמה האישית לאנשים. חלקם השתפרו משמעותית כמנהלים, חלקם צלחו את השינויים בארגון בהצלחה וחלקם החליטו על ביצוע שינויים דרמטיים בחייהם בעקבות האימון, שינויים שבחלק נכבד מהמקרים התאימו מאד גם לארגון במתכונתו החדשה. הודיה שותפה אמיתית וממש אכפת לה מהאנשים ומהארגון. היא באה ממקום של שליחות. החשיבה המשותפת, הגמישות לשינויים תרמו מאד לחוויה שבעבודה איתה. 

ברוך הוכמן, קבוצת זאפ - מנהל מערך המכירות

סיימנו את השנה בהצלחה משמעותית ואין לי ספק שיש להודיה ונעמי חלק בהישג זה. תודה על ההשקעה.

חגית טביב, קבוצת זאפ - ראש צוות

הודיה תרמה לנו רבות, בבנייה, בייעוץ, בהכוונה ובשינוי ארגוני ומשמעותי, שינוי  המלווה את הארגון עד היום. ההתפתחות האישית והמקצועיות שלי באופן אישי, של מנהלי הקבוצה ועובדיה, כמו גם ההתפתחות הארגונית, הביאו לקפיצת מדרגה תוך זמן קצר, תרמו לעמידה ביעדים והישגים מרשימים, הרבה בזכות העבודה המדויקת והעמוקה של הודיה. אישיותה המרשימה ומקצועיותה ראויים לשבח. ממליצה לכל ארגון ליהנות מתהליך מעורר השראה, המביא לתוצאות מיידיות הן ברמה האישית והן ברמה הארגונית. באופן אישי, אני רואה את הודיה כחלק בלתי נפרד מהצלחתי כמנהלת, כמנהיגה, כמובילה וכאדם. זכיתי, זכינו, ללא ספק ! 

Contact

לתיאום פגישה, לאימון מנהלים,
להזמנת הרצאות וסדנאות עסקיות
ולכל שאלה ...
מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המצורף
או לצור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.ן