מנטורינג

mentoring

אימון למאמנים
מנטורינג למנטורים

מנטור טוב הופך להיות 'המנוע', הכח המניע והדוחף את המנהלים אותם הוא חונך ומסייע להם להפוך למנהיגים ומנהלים מנוסים, המגשימים את היעדים העסקיים והאישיים שלהם.

תוכנית הכשרה למנטורים

תוכנית ההכשרה הייחודית שלנו למנטורים, מיועדת למנהלים בכירים, ומעניקה להם כלים ושיטות אפקטיביים להעביר ולמסור את הידע והניסיון שלהם למנהלים אותם הם חונכים ולמקסם את השפעתם ואת התרומה שלהם על אותם מנהלים.

מבנה קורס המנטורים

הקורס נמשך כ-6-5 חודשים ומורכב משילוב בין סדנאות בקבוצות של 12-15 אנשים, מפגשי אימון אישיים ומפגשי אימון בקבוצות קטנות. במפגשי הסדנה יילמדו באופן חוויתי ואינטראקטיבי תכני הקורס. מפגשי האימון האישיים ומפגשי האימון בקבוצות קטנות יוקדשו לתרגול המשתתפים בנושאים שנלמדו במפגשים הקבוצתיים.

תוצאות הקורס עבור המנטורים

בעקבות הקורס יהיו בידי המנטור כלים ליצירת אמון וביטחון רב של המנהלים אותם הוא חונך, ובכך תשתפר באופן משמעותי יכולתו של המנטור לסייע למנהל לפתח את המנהיגות שלו, לשפר מיומנויות ניהול, להניע אותו להשיג את יעדיו ולסייע לו להתמודד עם אתגרים באופן אפקטיבי, לייעץ לו ולחלוק עימו מהידע ומהניסיון שלו.

תוצאות הקורס עבור הארגון

פיתוח וביסוס תרבות ארגונית של חניכה, העצמה וערבות הדדית ויצירת לכידות ארגונית, יחסי אמון ומחויבות אישית בין מנהלים מנוסים וותיקים לצעירים יותר.

Our clients say

הודיה מביאה לארגון משהו אחר. יכולות האבחון שלה גבוהות מאד, היא חדה, מדויקת ועמוקה. העבודה שהיא עושה יורדת לרבדים עמוקים ויסודיים שהופכים אותה למקצועית מאד. יש לה יושרה מקצועית גבוהה, חכמה, רגישות וחדות לאבחן את האדם ולהוביל אותו בתהליך עם הרבה סבלנות ורגישות. הודיה הצליחה לגעת בכל אחד מהמתאמנים ולהשיא לו ערך רב. היא באה ממקום של שליחות. החשיבה המשותפת, הגמישות לשינויים תרמו מאד לחוויה שבעבודה איתה.
עדי חיים, קבוצת זאפ
מנהלת אגף משאבי אנוש
"עבדתי עם הודיה כשותפות באיתור כשרונות לתפקידים בכירים בחברה. מצאתי ביכולותיה הבנה עסקית רחבה, הבנה ארגונית, יכולת אבחון מרשימה וחיבור אמיתי לתוצאות. מעל כל זאת – אישיות נעימה, חיובית ושותפה מקצועית.
אילנה פחימה, טבע
סגנית נשיא למשאבי אנוש
ההשפעות של התהליך הן ארוכות טווח ובעלות חשיבות אסטרטגית. השפעה עמוקה ונרחבת על מעגלים רבים נוספים בארגון – על כל שרשרת המנהלים (ארבע שכבות ניהול) עד אחרון העובדים. תוכנית המנטורינג הביאה לחיבור חזק יותר בין המנהלים המנטורים לבין המנהלים המדווחים אליהם. בעקבות תהליך המנטורינג התבססו אצל המנהלים באגף יחסי הערכה, אמון ושיתוף פעולה וכן תקשורת פתוחה בין חברי הנהלת האגף מיחידות שונות בו. כל אלו משפיעים כבר עכשיו על התפוקות של האגף לארגון.
ענבל פיטרו מזרחי, סלקום
מנהלת מחלקה וחברת הנהלה באגף הטכנולוגיות
הודיה ליוותה אותי בתהליך המנטורינג שהיה לא פחות ממדהים. היא איפשרה לי להתלבט בקול רם, העלתה את רמת המודעות שלי לתהליכים ולאנשים שסביבי ועזרה לי לקבל החלטות ולהיות שלם איתן. להודיה יש חלק גדול בהצלחה שלי בתפקיד רווי אתגרים. מהודיה למדתי לא רק איך לקבל החלטות טוב יותר בעצמי, אלא גם איך לאמן עובדים ולחזק אותם מנטלית ברגעים קשים. בשלבים מאוחרים יותר בקריירה המשכתי לשכור את שירותיה עבורי ועבור עובדים שלי שרציתי לחזק, ואני ממליץ עליה לכל ארגון שמחפש להעצים את מנהליו ועובדיו ולמצות את הפוטנציאל שלהם.
עדי מימרן, רקיט בנקיזר
סמנכ"ל מכירות בחברת מוצרי צריכה בינלאומיים

Contact

לתיאום פגישה אודות מנטורינג למנטורים, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המצורף או לצור קשר